Bezpečnostní prvky Langino.com

V Langinu jsme si plně vědomi odpovědnosti s nakládáním osobních údajů vložených do portálu Langino.com. Proto je celý systém už od začátku nastaven tak, aby dokázal co nejvíce ochránit data, ketrá se v Langinu nachází.

Zde jsou některé z bezpečnostních pravidel a opatření, které na Langinu používáme:

Data jsou na serverech Amazonu

Využíváme špičkové a léty prověřené služby Amazon web services. Kvalita a bezpečnost těchto datových center je na té nejvyšší světové úrovni. Navíc nám nabízené služby Amazonu umožňují zajistit téměř 100% stabilitu provozu, bez výpadků například z nedostatku výkonu. Spolehlivosti serverů Amazonu využívají např. firmy jako Vodafone, Siemens, Nokia, Unilever, BMW, Ericsson, GE, Philips, SAP, Cannon, Pinteres, Prezi…

HTTPS zabezpečení přenosu dat

Data přenášená mezi vámi (vaším webovým prohlížečem) a servery Amazonu (kde je umístěno i Langino) jsou šifrována pomocí SSL. Tím chráníme data před případným nežádaným odposloucháváním, podvržením dat.

Hashování Vašeho přihlašovacího hesla

Vaše přihlašovací heslo je ihned po zadání převedeno a uloženo na serverech Langina v zakódovaném tvaru. Tím nikdo, ani naši programátoři, nezjistí, jak vaše heslo vypadá.

Chráníme Vaši emailovou adresu

Vaše emailová adresa pro Langino je tím nejdůležitějším identifikačním prvkem a spojením s Vámi. Pokud zapomenete heslo, posíláme jeho obnovu přes Vaši emailovou adresu. Váš email nikde sami nezveřejňujeme, ani ji neposkytujeme třetím stranám. Jediné, co zveřejňujeme, je vaše jméno a příjmení jako odkaz na Váš Langino profil. A to pouze v případě, když jste uveden jako autor nových slovíček, témat nebo kurzů.

Vy určujete, co se o Vás jiní dozví

Pokud jste student, většinou nemáte důvod zveřejňovat další osobní a kontaktní údaje. Pokud jste ale např. soukromý lektor, nebo máte jazykovou školu, můžete využít marketingových a obchodních nástrojů, které Langino nabízí. V takovém případě je vhodné na sebe uvést email, telefon, adresu, kontakty na sociální sítě atp. Vše si můžete přehledně nastavit ve svém Langino profilu, údaje zobrazit nebo skrýt. Je to plně pod Vaší kontrolou.