Langino pro lektory a školy

Chcete zjednodušit Vaši přípravu do hodin?

Chcete působit profesionálnějším dojmem?

Chcete usnadnit výuku Vašim studentům?


 

Udělejte z Langina Vašeho velkého pomocníka


Zjednodušte studentům výuku slovíček a frází

Studujeme jazyk z různých důvodů. Z nutnosti, tlaku okolí, nebo i pro radost a zábavu. Co je ale pro mnohé z nás nepříjemnou chvílí, tak to je učení se slovíček. Jejich věčné přepisování, opakování a zase zapomínání. Zkuste svým studentům tuto nutnou činnost pomocí Langina zjednodušit. Nasdílejte jim slovní zásobu, kterou jste probrali. Nebudou muset nic opisovat a hned se mohou probrané výrazy učit – třema na mobilu v tramvaji po cestě domů. Určitě to ocení.


Vytvářejte si profesionální Tématicky zaměřené podklady k výuce

Právě probíráte nějaké odborné téma? Chcete ho odučit zajímavě? Máte-li hodinu ve firmě, využijte jejich firemní leták, www stránky nebo katalog. Pokud učíte obecnou angličtinu, najděte například známý výrok nějaké osobnosti, text z písničky nebo článek o aktuální události. Zkopírujte text z těchto materiálů a vložte jej do Analýzy textu v Langinu a vyberte překlady výrazů, které chcete studenty naučit. Langino je automaticky prováže s větami, ve kterých se nachází a připraví k výuce v online výukových nástrojích. Během chvilky takto jednoduše vytvoříte studijní podklady, které jsou obsahově blízké a působí profesionálně.

 

Přizpůsobte Langino slovník svým potřebám

Na světě je spousta slovníků. V čem je tedy vyjímečný Langino slovník? Je unikátní svou přizpůbivostí. Můžete do slovníku vkládat své vlastní slovní výrazy a slovní spojení. Ovlivníte, jaké fráze se vám zobrazují u hledaných termínů. Synonyma a další tvary slov jsou samozřejmostí. A jak zamezit, abyste viděli jen to, co ve slovníku potřebujete a co považujete za kvalitní? V tom vám pomůžou nastavitelné zdroje obsahu slovníku, které z něj dělají opravdu mocný nástroj jak pro lektora tak i studenta.

Okomentovat článek