Langino ve firmách

Používáte ve firmě angličtinu?

Potřebujete ji při telefonování, v e-mailech, na jednáních, prezentacích…?

Chtěli byste, aby angličtinu zvládalo co nejvíce zaměstnanců?

Udělejte z Langina pro Vaše zaměstnance jazykové centrum ZDARMA

Základem jazyka jsou slovní zásoba a fráze

Existuje spousta úspěšných lidí, kteří létají z jednání na jednání po celém světě, a přesto mluví lámanou angličtinouČím to je, že se přesto domluví? Mají odvahu mluvit i s chybami. A co je podstatné – ovládají potřebnou slovní zásobu a slovní obraty ve svém oboru.

Usnadňujete zaměstnancům jazykové vzdělávání?

Možná i Vy znáte, jaké to je, když nastoupíte do práce, poprvé jedete na veletrh, nebo se musíte připravit na odbornou konferenci. Najednou je potřeba zvládnoutspoustu nových věcí. Musíte je pochopit, vyznat se v nich a mnohdy je hned začít používat v angličtině. Možná i Vy víte jak je nepříjemné stále se dokola ptát, jak se to řekne anglicky, nebo kde to najdu. Člověk to udělá jednou, dvakrát, a pak je mu to trapné. Radši to složitě zjišťuje sám nebo to vzdá a nervózně čeká, jak to dopadne. Také jste to zažili?
V mnoha firmách je tato psychická bariéra příčinou, proč zaměstnanci neovládají odborný cizí jazyk.
Jak je to u Vás? Šlo by to i jinak?

Dejte lidem nástroj a podklady k výuce

K tomu, abychom zlepšovali svůj jazyk, potřebujeme motivaci, cíl a rychlé výsledky. Pokud chceme cizí jazyk co nejdříve používat, potřebujeme zvládnout základní časy, základní slovesa a hned poté klíčovou slovní zásobu a fráze, které se v našem okolí nejvíce používají.
Takto to funguje i u Vašich zaměstnanců. Pomozte jim. Věnujte trochu úsilí a připravte jim firemní podklady k výuce jazyka. Určitě se Vám to násobně vrátí a bude to pro Vaši firmu přínosem.

Okomentovat článek