O projektu Langino

Na projektu Langino.com jsme začali pracovat v roce 2013. V té době jsme měli léta zkušeností s rozjížděním nových firem, makretingovým poradenstvím pro malé i větší podnikatele a zkušenosti s vývojem SW aplikací. Pracovali jsme nějakou dobu v oboru jazykového vzdělávání a zde jsme si všimli nedostatků, kterými tato oblast v oblasti SW podpory trpí. Nebyli jsme schopni najít rozumný výukový nástroj použitelný pro obě zúčastněné strany – samouky/studenty a učitele/jazykové školy. Vždy to byl jen SW pro jednu nebo druhou skupinu – nic je nespojovalo.

To nás dovedlo k myšlence vytvořit takový systém, který poslouží studentům k jejich studiu, učitelům k evidenci a přípravě do výuky a nakonec i soukromníkům a jazykovým školám k administraci kurzů, obchodu a marketingu. Uvědomili jsme si, jak propojenost studentů a vyučujících díky jednomu systému přináší možnost vytvářet obrovskou škálu funkcí a služeb, které v oboru chybí.

Chtěli bychom touto formou poděkovat spoustě našich příznivců, kteří nám posílají hodnotné nápady a připomínky. Poděkovat také učitelům a studentům, se kterými úzce spolupracujeme. Jejich podpora a nadšení jsou pro nás obrovským hnacím motorem v dalším – někdy i nelehkém – vývoji Langina.

Autoři Langina:

 

Okomentovat článek

You must be logged in to post a comment.